Обладнання для пивоварні

Обладнання для виробництва пива.

Пропоную пивоварне обладнання для пивзаводу, пивоварні та міні-пивоварні від відомих італійських виробників за цінами заводу-виробника, без посередників. Комплексне оснащення під ключ та монтаж. Сусловарне обладнання (варочний порядок), танки бродіння, CIP, теплообмінники, чиллери та котли, програмне забезпечення для управління та контролю. Виробництво Італії.

У вас є можливість скористатися послугами відомих пивоварів-консультантів, які можуть супроводжувати ваш проєкт від планування та підбору обладнання до перших варок.

Пропоную повне оснащення пивоварні італійським обладнанням.

Бюджет

Зазвичай кошти на оснащення пивоварні розподіляються таким чином. Розмір варочного відділення визначається обсягом і кількістю варок та планується відповідно до цілей на найближчий період після запуску, а також перспектив збільшення виробництва пивоварні. Розмір бродильного відділення залежить від технології та обсягів виробництва, кількості сортів пива, запланованої кількості варок, наявності додаткового обладнання, такого як сепаратор або фільтр. Крім цього, необхідно враховувати додаткове обладнання, доставку та вартість монтажу.

Як визначитися з обсягами

По суті, можна взяти розмір варочного порядку, помножити його на кількість щотижневих варок, а потім помножити це число на п’ятдесят робочих тижнів у році. Так ми отримаємо річний обсяг запланованого виробництва. Це допоможе визначити можливості системи, необхідної для досягнення поставлених цілей.